WeCreativez WhatsApp Support
سوالی داری؟حتما بپرس
سلام کاظمی هستم مشاور آموزشگاه،چطور میتونم کمکتون کنم

آموزش فعال سازی USB Debugging

 

فعال کردن USB Debugging در اندروید جینجر برد (۲٫۳ تا ۲٫۳٫۷)

برای فعال کردن USB Debugging در اندروید ۲٫۳ (جینجر برد) به مسیر Settings > Applications > Development > USB Debugging رفته و مطابق تصویر زیر، تیک USB Debugging را فعال کنید.

فعال کردن USB Debugging اندروید 2.3

فعال کردن USB Debugging در اندروید بستنی حصیری و جلی بین (۴ تا ۴٫۱٫۲)

برای فعال کردن USB Debugging در اندروید ۴ و ۴٫۱ به مسیر Settings > Developer Options > USB Debugging رفته و مطابق تصویر زیر، تیک USB Debugging را فعال و دکمه تایید یا OK را لمس نمائید.

فعال کردن USB Debugging اندروید 4.0

فعال کردن USB Debugging در اندروید جلی بین ۴٫۲ و کیت کت (۴٫۲ تا ۴٫۴٫۲)

همانطور که می‌دانید در اندروید ۴.۲ منوی Developer Options در تنظیمات گوشی مخفی می‌باشد. برای ظاهر کردن Developer Options، به مسیر Settings > About phone رفته و بروی Build Number چندین بار پشت سرهم کلیک کنید تا عبارت You are now a developer نمایان شود.
به تنظیمات گوشی برگشته و خواهید دید که منوی Developer Options اضافه شده است. حالا خیلی راحت می‌توانید در این قسمت گزینه USB Debugging را فعال نمایید.

فعال کردن USB Debugging

فعال کردن USB Debugging

فعال کردن USB Debugging در اندروید لالی پاپ (۵٫۰)

برای فعال کردن USB Debugging در اندروید ۵ نیز مطابق با اندروید کیت کت مراحل طی خواهد شد. ابتدا باید Developer Options را ظاهر کرده و سپس USB Debugging را فعال نمایید که برای درک بهتر می‌توانید از تصاویر زیر استفاده کنید.

فعال کردن USB Debugging اندروید 5.0
فعال کردن USB Debugging

فعال کردن USB Debugging در اندروید مارشمالو (۶٫۰) و اندروید نوقات (۷٫۰)

برای فعال کردن USB Debugging در اندروید ۶ و ۷ نیز مطابق با اندروید ۵ (لالی‌پاپ) مراحل طی خواهد شد. ابتدا باید Developer Options را ظاهر کرده و سپس USB Debugging را فعال نمایید که برای درک بهتر می‌توانید از تصاویر زیر استفاده کنید.نویسنده مطلب MahyaSaneat