WeCreativez WhatsApp Support
سوالی داری؟حتما بپرس
سلام کاظمی هستم مشاور آموزشگاه،چطور میتونم کمکتون کنم

علت خرابی برد پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور

برد پکیج دیواری ایران رادیاتور یکی از مهم ترین قطعات پکیج دیواری می‌باشد.
در ابتدا می‌خواهیم علت خرابی برد پکیج دیواری ایران رادیاتور را برای شما توضیح دهیم که می‌تواند علت خرابی سایر پکیج‌ها هم باشد چرا که قبل از اینکه شروع به تعمیر کنید باید علت را بدانید.

آموزش تخصصی تعمیر برد پکیج دیواری

  • یکی از علت‌های خرابی برد پکیج دیواری که باید تعمیر برد پکیج دیواری برای آن انجام شود این است که برد پکیج گرد و خاک گرفته است و اجازه نمی‌دهد رله‌های پکیج به درستی کار کنند و باعث می‌شود برخی از قطعات برد پکیج سوخته شوند که در این حالت با استفاده از مولتی متر می‌توانید تمام آی سی، خازن و … را بررسی کنید و هر کدام از قطعات خراب بودند آن‌ها را تعمیر کنید.
  • یکی دیگر از دلایل خرابی برد پکیج دیواری که به تعمیر برد پکیج دیواری نیاز دارد این است که شیر آلات پکیج نشت کرده و آب به برد پکیج دیواری ایران رادیاتور نفوذ می‌کند زمانی که این اتفاق رخ می‌دهد به دلیل اینکه برد یک قطعه الکترونیکی است در برخورد با آب واکنش نشان می‌دهد و امکان اینکه قطعات سوخته باشند زیاد است.
    در این حالت برای تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور بهتر است به مرکز تخصصی عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مراجعه کنید.
  • از دیگر علت‌های خرابی برد می‌تواند به اتمام رسیدن ساعت کاری قطعات روی برد باشد چرا که بیشتر قطعات الکترونیکی ساعت کاری دارند که پس از به اتمام رسیدن آن، آن قطعه دیگر نمی‌تواند به درستی کار کند.
    برای تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور در این حالت باید قطعات آن را تعویض کنید.
حتما بخوانید :  بردهای پکیج بوتان

در این بخش می‌خواهیم به چند نکته اشاره کنیم که به شما کمک می‌کند که به تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور دیگر نیاز نداشته باشید از مجموع نکات این است که از محافظ برق برای آن استفاده کنید و هم اینکه هر چند وقت یک بار سرویس پکیج را انجام دهید تا گرد و خاک نگیرد با رعایت این چند نکته می‌توانید از تعمیر برد پکیج دیواری جلوگیری کنید.نویسنده مطلب MahyaSaneatمطمئن خرید کنید
logo-samandehi